Åtta assietter, porslin, Cobalt Net, Lomonosov, Sovjetunionen, 1900-talets andra hälft, Ø 15,5cm, dekor av rutnät i underglasyrblått och guld, ej första sortering, slitage, glasyr med missfärgning, två fat med nagg. Skickas med paket.
Auktnr | SE22.20240514.A36114 |
Varukategori | Keramik, porslin & glas / Tallrikar & fat |
Utropspris | 75 kr |
Aktuellt bud | 275 kr |
Stänger | 2024-05-14 21:47:30 |
Provision | 41 kr |
Frakt | 129 kr |